Rally Talsi partneri

Lielais Blieziens Talsos

20. maijā plkst. 14.00, sākums plkst. 15:00! Talsos, Sauleskalna estrādē, RALLY TALSI ietvaros, norisināsies lielais vasaras atklāšanas lielkoncerts ar 10 Latvijā populāriem māksliniekiem – 10 grupas uz 1 skatuves!

Būs arī dīdžejs, kurš grupu uzstāšanās starplaikos atskaņos visu laiku labākos deju mūzikas hītus! Vakaru vadīts vienmēr jautrais un atraktīvais aktieris Jānis Kirmuška.

Lielkoncertā visa pasākuma laikā darbosies bāri un virtuve. Būs pieejams plašs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts, tajā skaitā stipra kafija un gards alus, kā arī silti un sātīgi ēdieni.

Plkst. 21.30 notiks Rally Talsi apbalvošanas ceremonija!

Pusnaktī norisināsies grandiozs salūts mūzikas pavadībā!

RALLY TALSI SPECIĀLAIS PIEDĀVĀJUMS>

Ja esi iegādājies Rally Talsi ieejas biļeti, tad tev ir lieliska iespēja iegadāties biļetes uz lielkoncertu Lielais Blieziens Talsos 2017 par īpašu cenu! Izmanto speciālo kodu, kas atrodams uz iegādātās Rally Talsi biļetes un Biļešu Serviss mājaslapā iegādājies lielkoncerta biļeti iepriekšpārdošanā tikai par EUR 5.00!

Lielkoncerta norises dienā pie ieejas Sauleskalna estrādē, uzrādot Rally Talsi aproci, biļeti uz lielkoncertu iegādājies ar 50% atlaidi – par EUR 5.00!

IEEJAS BIĻETES>

Lielkoncerta Lielais Blieziens Talsos 2017 biļetes cena iepriekšpārdošanā EUR 7,00 un pasākuma dienā EUR 10,00 (bērniem līdz 10 gadu vecumam un 1. un 2. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību ieeja bez maksas). 20. un 21.maija vārda dienas un dzimšanas dienas gaviļniekiem, uzrādot personas apliecinošu dokumentu, ieeja būs bez maksas!

TIRDZNIECĪBAS VIETAS>

>> Biļešu Serviss tirdzniecības vietās visā Latvijā, pilnu sarakstu skatīt ŠEIT
>> Biļešu Serviss interneta vietnē ŠEIT

Uz tikšanos 20.maijā Talsos, Sauleskalna estrādē – vērienīgā lielkoncertā “Lielais blieziens Talsos 2017”!

NOKĻŪŠANA SAULESKALNA ESTRĀDĒ>