Rally Talsi partneri

RALLY TALSI – LATVIJAS RALLIJA ČEMPIONĀTA LABĀKAIS POSMS

TALSI, 2019. gada 30. janvāris

Kultūras pilī Ziemeļblāzma notikušajā Latvijas Automobiļu federācijas čempionātu Gala 2018 atzinīgu novērtējumu saņēma Rally Talsi. 2018. gada Latvijas rallija čempionāta trešais posms Rally Talsi atzīts par aizvadītās sezonas labāko Latvijā sarīkoto posmu.

“Sporta sacensību rīkošana sevī iemieso visas tās pašas raksturīpašības kā sportistu sacenšanās trasē. Latvijas Automobiļu federācija jau vairāku gadu garumā nosaka labāko Latvijas rallija čempionāta posma organizatoru – katru gadu rīkojot Rally Talsi mēs allaž paturam šo neklātienes sacensību prātā, lai ieviestu uzlabojumus un jaunus risinājumus kā padarīt sacensības arvien profesionālākas un ērtākas kā dalībniekiem, tā arī skatītājiem.

Ir liels prieks, ka Rally Talsi saņēmis šādu novērtējumu, it sevišķi pirms 2019. gadā gaidāmajām nozīmīgajām pārmaiņām, kad sacensību norise tiks apvienota ar Rally Liepāja. Tas nozīmē, ka iepriekš augstvērtīgi sarīkotais, un FIA Eiropas rallija čempionāta rīkotāja Eurosport Events atzinību izpelnījušais posms iegūs ļoti augsta līmeņa partneri, padarot šīs sacensības par īsteni nopulētu pērli Eiropas kontinenta senākā autorallija čempionāta kalendārā – vienās sacensībās apvienojot Kurzemes reģiona labākos ātrumposmus un skatpunktus,” Rally Talsi un RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Atgādināsim, ka 2019. gadā Rally Talsi tiks apvienots ar FIA Eiropas rallija čempionāta (FIAERC) posmu Rally Liepāja, un tā norise paredzēta 24.–26. maijā. Nākamgad FIAERC Latvijas posma maršruts vedīs no Talsiem līdz Liepājai – ļaujot Eiropas ātrākajām ekipāžām izbaudīt visu Latvijas rallija burvību, un Latvijas rallija apmeklētājiem izbaudīt Eiropas rallija čempionāta dalībnieku cīņas par ātrākā godu Latvijas labākajos skatpunktos. Plānots, ka 2019. gada FIAERC un Latvijas rallija čempionāta posms Rally Liepāja apvienos Kurzemes reģiona labākos ātrumposmus – tā saucamo Latvijas rallija “zelta fondu”. Galvenās rallija norises Talsu pusē paredzētas sestdien, 25. maijā, kad plānotas ne vien rallija, bet arī rallijsprinta un vēsturisko sporta automašīnu starti.

Rally Talsi 2018. gadā nebūtu iespējams sarīkot bez sadarbības partneru atbalsta. Paldies rallija pilsētai starp deviņiem pakalniem – Talsiem, sponsoriem Neste un Talce / SC Grupa, kā arī oficiālajam auto nomas partnerim Sixt. Liels paldies rallija atbalstītājiem Canon IB Serviss, Krauzers, Ramirent un Swecon. Paldies mediju partneriem Delfi, JCDecaux, Kurzemes Radio, Talsu Vēstis un Zebra par informatīvā atbalsta nodrošināšanu. Paldies arī rallija draugiem – Alfa SLS, Dardedze Hologrāfija, Esi Draugs, Flora, FN Serviss, MeFab, Meža Dārzs, Red Bull, Sportland, Törley, Venden,  kā arī Latvijas Automobiļu Federācijai.