Rally Talsi partneri

Rally Talsi – daļa no FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja

TALSI, 2018. gada 12. novembris

Rally Liepāja ar vēl neredzētu vērienu, rallija maršruts no Talsiem līdz Liepājai

2019. gada FIA Eiropas rallija čempionāta un Latvijas rallija čempionāta posms Rally Liepāja apvienos Kurzemes reģiona labākos ātrumposmus – tā saucamo Latvijas rallija “zelta fondu”. Nākamgad tiks ievērojami mainīts sacensību maršruts, kas nu vedīs no Talsiem līdz Liepājai – ļaujot Eiropas ātrākajām ekipāžām izbaudīt visu Latvijas rallija burvību, un Latvijas rallija apmeklētājiem izbaudīt Eiropas rallija čempionāta dalībnieku cīņas par ātrākā godu Latvijas labākajos skatpunktos. Rally Liepāja notiks 2019. gada 24.-26.maijā.

“Vērīgākie rallija līdzjutēji būs pamanījuši, ka publiskotajā 2019. gada Latvijas rallija čempionāta provizoriskajā kalendārā nav iekļauts Rally Talsi. Bet tas ir apdomu, jo RA Events rīkotās rallija sacensības nākamgad piedzīvos vērienīgas izmaiņas – Rally Talsi papildinās FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja programmu. Tādējādi Talsu novada sarežģītākajos ātrumposmos startēs Eiropas kontinenta prasmīgākās ekipāžas.

2019. gadā esam paredzējuši Latvijā sarīkot unikālu Eiropas čempionāta posmu – tā “bāzes” vieta joprojām atradīsies vēju pilsētā Liepājā, bet ātrumposmu maršruts būs daudz plašāks kā ierasts līdz šim – pirmie autorallija ātrumposmi paredzēti Talsu novadā, bet pēc tam ekipāžas atgriezīsies Liepājas pusē, kur norisināsies noslēdzošie ātrumposmi.

Mūsu nākamā gada vīzija un plāns ir unikāls un iepriekš vēl nedarīts. Mūsu priekšā būs daudz izaicinājumi, bet ja no tiem baidītos, Latvijā nebūtu nedz FIA Eiropas čempionāta posma, nedz FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma. Tanī pat laikā mūs iedrošina mūsu partneri – Eurosport Events, Latvijas Automobiļu federācija, Liepājas dome un Talsu dome, kuri devuši konceptuālu atbalstu un strādās ar mums, lai šo ideju īstenotu. Ļoti ceru, ka arī citi rallija draugi atbalstīs mūs šajā kopīgajā piedzīvojumā, sarīkot Eiropas čempionāta posmu vēl nepieredzētā mērogā un kvalitātē!”RA Events direktors Raimonds Strokšs.